KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123477
nr 1612 3477
Tord Hjulström. Vinterdag. Signerad, daterad 99. Olja på pannå, 41x60 cm, yttermått inklusive ram: 52x70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:40:46
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr